Florbal 2015-16

Mrníci Opařany

Znak SK Slovan Opařany, oddíl florbalu

Rozlosování – Ligy, tělocvična Chotoviny

kolotýmydendatumčasvýsledekstřelci
1a.Mrníci Opařany / FbK Planá nad LužnicíNE10.113:004:0Brandštýl V., Kratochvíl T., Kolář M., Pražma M.
1b.Mrníci Opařany / SK Sokol ChýnovNE10.114:006:23xPražma M., 2xKolář M., Koktan M.
2a.Mrníci Opařany/ Delfíni TáborNE24.1.10:004:3Kaspřík M., Koktan M., Štecher J., Kratochvíl T.
2b.Mrníci Opařany / FbK Pivní Vlny Sezimovo ÚstíNE24.1.12:007:4Štecher J. 2x, Kratochvíl T. 2x, Koktan P., Kaspřík M., Kolář M.
3a.Mrníci Opařany / Delfíni TáborNE7.2.13:000:3---
3b.Mrníci Opařany / Rychlá rota TáborNE7.2.14:004:32x Samec J., Kolář M., Štecher J.
4a.Mrníci Opařany / FbK Pivní Vlny Sezimovo ÚstíSO27.2.11:008:1Koktan M. 3x, Brandštýl V., Kratochvíl T., Koktan P., Štecher J., Pražma M.
4b.Mrníci Opařany / SK Sokol ChýnovSO27.2.13:003:4Kaspřík M. 2x, Štecher J.
5a.Mrníci Opařany / Rychlá rota TáborSO6.3.10:004:3Koktan M. 2x, Koktan P., Štecher J.
5b.Mrníci Opařany / FbK Planá nad LužnicíSO6.3.12:009:1Brandštýl V. 3x, Kaspřík M. 2x, Dončuk M., Koktan P., Pražma M., Kolář M.

Rozlosování – Skupina B, základní část, tělocvična Chotoviny

kolotýmydendatumčasvýsledekstřelci
1a.Mrníci Opařany / SK Sokol ChýnovSO24.10.9:001:2 SNKoktan P.
1b.Mrníci Opařany / Tazmani JistebniceSO24.10.10:002:1Hořejší V., Koktan P.
2a.Mrníci Opařany/ Double Penetration BNE1.11.9:003:4 SNKoktan M., Koktan P., Štecher J.
2b.Mrníci Opařany / Sokol SudoměřiceNE1.11.10:006:42x Štecher J., 2x Pražma M., Koktan M., Hořejší V.
3a.Mrníci Opařany / CSKA JistebniceNE15.11.9:006:42x Pražma M., 2x Štecher J., Koktan M., Kolář M.
3b.Mrníci Opařany / Sokol SudoměřiceNE15.11.10:007:22x Koktan M.,2x Pražma M., 2x Kolář M., Hořejší V.
4a.Mrníci Opařany / Double Penetration BSO28.11.9:006:43x Štecher J., 2x Kaspřík M., Koktan M.
4b.Mrníci Opařany / SK Sokol ChýnovSO28.11.11:003:2 SNKoktan M., Koktan P., Kaspřík M. (nájezd)
5a.Mrníci Opařany / CSKA JistebniceSO12.12.10:004:1Vítek L., Hořejší V., Kaspřík M.
5b.Mrníci Opařany / Tazmani JistebniceSO12.12.12:004:1Vítek L., Koktan M., Kaspřík M, Fuka D.

Tabulka střelců – celá sezóna

Jméno střelcePočet branek
Koktan Michal15
Štecher Jiří15
Pražma Miloslav12
Kaspřík Martin11
Kolář Miloš9
Koktan Petr8
Kratochvíl Tomáš5
Brandštýl Vojtěch5
Hořejší Vít4
Vítek Lukáš3
Samec Jan2
Fuka Daniel1
Dončuk Michal1

Konečné pořadí TFbL 2015/16

  1. Delfíni Tábor
  2. Mrníci Opařany
  3. FbK Planá n. Luž.
  4. SK Sokol Chýnov
  5. Rychlá rota Tábor
  6. FbK Pivní Vlny Sezimovo Ústí
  7. Košice Bulldogs
  8. TJ Lokomotiva Pacovští Blbouni
  9. Double Penetration A
  10. Naugthy boys Pacov
  11. Double Penetration B
  12. CSKA Jistebnice
  13. Draci Chotoviny
  14. Tazmani Jistebnice
  15. Nord Blanc
  16. Real Tábor
  17. Sokol Sudoměřice
  18. TJ Sokol Jistebnice

Více zde: http://tfbl.webnode.cz/news/delfini-tabor-vitez-tfbl-2015-16


Comments are closed